Ošetrenie pomocou LipoLaseru je vysoko bezpečné, nepoškodzuje okolité tkanivo a zabezpečí Vám vytvarovanie štíhlej postavy. Ponúkame Vám najnovší neinvazívny, klinicky testovaný LASER určený na stratu centimetrov v problémových partiách!

Táto procedúra umožňuje plošné ošetrenie viac partií naraz. Úbytok tukových buniek je  2-7 cm po prvom ošetrení! Pomocou tejto neinvazívnej metódy sa začne automatický proces prirodzeného štiepenia tukových buniek.

Procedúra ponúka efektívnu a bezpečnú redukciu tuku vo všetkých problémových partiách. Výhodou laserového ošetrenie je, že pôsobí pozitívne aj na regeneráciu kože, zmenšuje celulitídu ,vypína kožu a zmierňuje strie. Lipolaser aplikujeme aj v oblastiach, kde to inými metódami doteraz nebolo možné.

Pri laserovej liposukcii svetlo červeného laseru prestúpi pokožkou k tukovým bunkám, kde stimuluje mitochondrie. Tuková bunka sa potom následne začne štiepiť a uvoľňovať z organizmu. Dochádza k efektu lipolýzy. Produkty štiepenia sú zachytené lymfatickým systémom. Celý proces chudnutia funguje na úplne rovnakej báze ako pri športových aktivitách. Ničenie tukových buniek nie je nijak násilné a je 100% šetrné k vášmu organizmu.

 

Je LipoLaser bezpečný?

Áno, Lipolaser je úplne neinvazívny a klient necíti nič, len slabé teplo. LipoLaser je laserová technológia, ktorá bola vyvinutá a používa sa viac ako 30 rokov pre mnohé biomedicínske účely. FDA ju schválili pre bolesti a zápaly, zistilo sa, že veľmi dobre funguje aj na odbúravanie tukov.

Celá procedúra nie je vôbec nepríjemná, ba naopak. Môžete pri nej odpočívať. Na zvolenú partiu tela sa priloží 10 aplikátorov (hlavíc), ktoré sú vybavené každá po 10 diód originál MITSUBISHI o vlnovej dĺžke 635-650 nm červeného laseru. Laserové svetlo je generované prostredníctvom diód, ktoré pracujú s veľmi malými výkonmi energie 100mW, takže nedochádza k deštrukcii okolitého tkaniva, nervov a ciev. Hlavice sa zahrievajú na teplotu  40 stupňov celzia. Použitie laserových diód je úplnou a prevratnou novinkou.

Odporúča sa 6-9 ošetrení v priebehu 3 týždňov (odstup medzi jednotlivými ošetreniami nemá byť dlhší ako 72 hodín kvôli maximálnemu efektu)a následne použitie vibračnej plošiny, alebo cvičenia, nakoľko dochádza k lipolýze a rozpustený tuk ostáva pri svalovine, treba ho týmito spôsobmi dostať z tela von. Taktiež je potrebné piť veľa tekutín. Niektorým klientom však stačí absolvovať 1-3 ošetrenia.

 

Ošetrujú sa nasledovné partie:

  • ruky
  • podpazušie
  • prsia u mužov
  • celé brucho a boky
  • celý chrbát
  • kolená
  • celé stehná
  • celé lýtka s členkami

 

KONTRAINDIKÁCIE

  • cukrovka, pacienti s kovovými implantátmi v mieste ošetrenia, pooperačné stavy kratšie ako 3 mesiace, onkologické ochorenie, epilepsia, tehotné a dojčiace ženy, ochorenia srdca a tráviaceho systému, žalúdočné vredy, vysoký krvný tlak